Youtube Pazarlama 101:! Her şey Bilmeniz Gereken

Youtube arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme için değil sadece. bu popüler Youtube sitesine geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Şu andaki reklamcılık ve pazarlama stratejilerini desteklemek için bir şey ihtiyacınız olsun ya da sadece dışarı başlıyoruz, Youtube pazarlama çözüm olabileceğini

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

youtube marketing

Diğer kampanyalarla Youtube sayfasını entegre edin. Blogunuza, web sitesinde ve profesyonel e-postaların imzanıza Youtube sayfasına yerleştirin bağlantılar. Sen özel içerikler ve daha promosyon teklifleri erişmek için bir yol olarak sunarak Youtube sayfasında dikkat çekmek gerekir.

Bir diyalog olarak Youtube düşünün. Birçok insan kitleleriyle AT Youtube pazarlama, konuşma başladığında. Eğer izleyici İLE konuşmalıyız. Onlarla sohbet ettiğimizi gibi, onlara bir şeyler duyuruyoruz gibi değil hissedin. Youtube sosyal bir ortam olduğunu unutmayın. Sen sosyal olmak gerekir.

Youtube sayfasında özel sekmeleri olun. Otomatik olarak birkaç sekme öncelikle bir sayfa oluştururken sizin için ayarlanmış olacak, ancak yaratıcı almak ve kendi birkaç eklemek mümkündür. Örneğin, değerli bulduğu bilgilere bağlantılar içeren bir sekme dahil düşünüyorum.

Münhasır Youtube sayfadaki içeriği olun. İnsanlar olduğunu düşündüğünü aşk eğilimindedir "ulaşamayacağı." "Beğen" sayfanıza onları karşılığında kitlenize değerli bir şey sunan deneyin. Bu herkes için bir kazan-kazan durumudur. Bazı işletmeler sadece "Beğenme" kendi sayfası için e-kitaplar gibi ücretsiz ürünler önerdiler.

Youtube sayfadaki diğer platformlardan Bu siteye geçmek Hisse diğer içerik. İşletmenizin bir web sitesi var mı? Bir blog? Bir YouTube kanalı? Her zaman sen, işinizle ilgili yeni içerik yüklemek buna da Youtube Sayfasında göründüğünden emin olun. İnsanlar işletmenizin YouTube kanalı ziyaret edilecek daha yeni bir video yüklemek çok daha Youtube günü ziyaret muhtemeldir.

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

Alakalı mesajları tutun. mutfak aletleri yaparsanız, yaklaşık yazılan her şey mutfağa ilgisi olmalıdır. Alakasız şeyler hakkında çok fazla yayınlarsan sayfanın teması kaybolacağım ve sözün sonucunda etkilenebilir. Konu üzerinde durmaya önemlidir.

. Youtube pazarlama, bu makalenin başında söylediği gibi, belli ki yararlıdır ve bir iş veya hizmet için bir çok şey yapabilir. Eğer mümkün olan en faydalarını görebilmek için bu modern hizmetten yararlanmak. size avantaj Youtube pazarlama kullanabilirsiniz böylece bu makalede ipuçları Ol Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *